W dniu dzisiejszym została uruchomiona strona internetowa edomio.pl! Jesteśmy z tego dumni, szczęśliwi, a jednocześni gotowi do dalszego działania.

Kim jesteśmy? Pasojnatami architektury wnętrz i zespołem ludzi, który chcą dostarczać wnętrzom Państwa domów i mieszkań niespotykanych rozwiązań!
Nasz cel? Satysfakcja klienta z zakupionego towaru. Z jego ceny. Z jego praktyczności i jakości wykonania. Z nas jako dostawcy tego produktu. Z czasu realizacji, z zabezpieczenia produktu na czas spedycji. Z każdego szczegółu, który składa się na zamówienie towaru, jego dostawą oraz samo jego użytkowanie. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów, gdyż celem powstania strony edomio.pl była chęć dzielenia się naszą pasją.
Z kim współpracujemy? Z wieloma dużymi producentami z rodzimej Polski, gorącej Hiszpanii, słonecznej Italii oraz odległych Chin. Do tego staramy się wprowadzać asortyment unikatowy, wykonanywany przez rzemieślników i artystów lokalnych rynków, którzy mają do zaoferowania swoją kreatywność i kunszt jakiego doświadczyć można wyłącznie w produktach wykonywanych od serca z odpowiednią dozą pasji i zaangażowania. Współpracujemy też oczywiście z naszymi klientami. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie związane z naszym sklepem lub z samą stroną prosimy o podzielenie się nimi. Zawsze wysoko cenimy sobie szczere opinie naszych klientów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy!

--
Pozdrawiamy,
Zespół edomio.pl