Brodzik kompozytowy Valso 90x90 tekstura kamienia

kod produktu BVALSO008
Atrybuty
Gwarancja:
36 miesięcy
Kolor:
różne
Materiał:
żywica kompozytowa
Producent:
Valso
Rozmiar:
90x90
Wysokość:
2,7-3,4 cm
ilość
1 789,00 zł

Czym dokładnie jest brodzik kompozytowy?

Brodziki kompozytowe Valso wykonane są z żywicy kompozytowej z domieszką kwarcu i dolomitu. Zastosowanie tych materiałów w procesie produkcyjnym nadaje brodzikom kilku unikalnych cech, które sprawiają, że ich użytkownicy nigdy nie powrócą już do tradyjnych rozwiązań, np. brodzików akrylowych. Mowa tutaj m.in. o wytrzymałości konstrukcji. Brodziki te są w całości wypełnione, co w połączeniu z materiałymi z jakich są wykonane zapewnie im dużą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Brodziki kompozytowe Valso to również wysoka klasa antypoślizgowości. Wspomniane wcześniej wypełnienie brodzików, natomiast, zapewnia im nie tylko wytrzymałośc mechaniczną, ale nadaje im również niespotykanych w innych rozwiązaniach walorów akustycznych. Woda spadając na ich powierzchnię nie wydaje pustego pogłosu jaki charakterystyczny jest dla brodzików wykonanych z akrylu, lecz emituje mocno stłumiony dźwięk przypominający delikatne opady deszczu, co dostarcza użytkownikowi brodzika niepowtarzalnego komfortu i relaksu podczas kąpieli.

Personalizacja brodzika Valso

W przypadku dostępnych rozmiarów brodzików kompozytowych Valso zasada jest wyjątkowo prosta: rozmiar, którego potrzebujesz jest najpewniej dostępny. To my dostosowujemy się do Twojej łazienki; nie w drugą stronę. Szerokość w przedziale 70 do 100 cm oraz długość od 70 do 220 cm pozwalają na dobranie rozmiaru brodzika, który z pewnością będzie rozwiązaniem szytym na miarę pod dowolną kabinę. Co jednak jeżeli interesuje mnie coś wyjątkowego, nieopartego o kształt prostokąta? Otóż nie ma problemu. Brodziki kompozytowe Valso (bezrantowe) mogą być dowolnie docinane dzięki ich litemu wypełnieniu! A co z kolorami, co jeżeli chciałbym brodzik w kolorze śliwki? Raz jeszcze: nie ma problemu. Jakkolwiek brodziki dostępne są w standardzie w podstawowych kolorach RAL wskazanych w karcie produktu, to istnieje możliwość wykonania ich w dowolnym kolorze z palety RAL. Bez wyjątku. Dopłata za taką usługę to +40% do ceny podstawowej, jednak w połączeniu z szeroką gamą wymiarów, wieloma teksturami powierzchni dostępnością zarówno z i jak i bez rantów oraz możliwością docinania pod wymiar, brodziki Valso to przystanek końcowy na drodze do personalizacji Twojej łazienki!

Po pierwsze wygoda użytkowania

Pomijając na chwilę niewątpliwe walory designerskie i esetetyczne brodzików Valso, nie sposób nie wspomnieć o wygodzie ich użytkowania. Wysokość to jedynie 27 mm (wysokość rantu: 34 mm), co jest znakomitym rozwiązaniem nie tylko dla osób ceniących sobie minimalistyczne podejście do wzornictwa łazienkowego, lecz także dla osób starszych i niepełnosprawnych. Brodzik może być oczywiście zamontowany bezpośrednio na posadzce, jednak istnieje również możliwość wpuszczenia go w posadzkę i zlicowania na równi z płytkami. W połączeniu z właściwościamy antybaketryjnymi brodzika oraz jego wysoką klasą antypoślizgowości, otrzymujemy produkt z którego korzystanie to coś więcej niż tylko codzienna rutyna; to przyjemnośc odkrywana każdego dnia na nowo.

 

-

Brodzik sprzedawany jest w komplecie z syfonem oraz kratką ze stali nierdzewnej.

 

 

Seria Valso
Materiał żywica kompozytowa
Wymiary patrz: tabela wymiarów
Waga 44 kg/m[2]
Rozmiar kratki 11,5 x 11,5 cm
Wysokość syfonu 6 cm
Wysokość brodzika 2,7 cm
Głębokość brodzika 0 mm (7 mm w wersji z rantem)
Wysokość rantu 3,4 cm
Szerokość rantu 6 cm

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z POLITYKA_COOKIE .