Zwroty

 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji w formie jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od zakupu za pośrednictwem wiadomości e-mail, oświadczenie powinno zostać wysłane na adres: sklep@edomio.pl W przypadku złożenia przez Konsumenta oświadczenia o odstąpieniu drogą pisemną, oświadczenie powinno zostać wysłane na adres:

Edomio.pl - magazyn wysyłkowy
ul. Długa 23
33-100 Tarnów


Możesz skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (pobierz wzór), jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni od otrzymania towaru.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od umowy niezwłocznie wykonany zostanie zwrot wszystkich dokonanych przez ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (za wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez ciebie sposobu dostarczenia przesyłki innego niż najtańszy oferowany przez nas sposób dostawy). Zwrot w każdym przypadku wykonany musi być nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwroty prosimy przesyłać na adres:

Edomio.pl - magazyn wysyłkowy
ul. Długa 23
33-100 Tarnów


Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dochodzenia względem kupującego odszkodowania, w zakresie w jakim zezwalają na to obowiązujące przepisy prawa.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@edomio.pl lub telefonicznie: +48 730 079 399. Udzielimy ci wskazówek jak szybko i bezproblemowo zwrócić towar.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z POLITYKA_COOKIE .